19146236 1757202847631118 3394823637838796919 n

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix CSI2* Baltica Tour. W Michałowicach najlepsza po raz piąty Aleksandra Kozanecka, a w Bogusławicach Adrianna Ostrowska.

CSI2* Ciekocinko

Grand Prix 145 cm zaliczane do światowego rankingu wygrał Jarosław Skrzyczyński na Chacclanie. Tym samym zawodnik KJ Agro-Handel Śrem może do swojego konta LR dodać 50 punktów. Do rozgrywki dostało się siedem par, a wśród nich pięciu reprezentantów Polski. Zaraz za zwycięzcą uplasował się Andrzej Opłatek na El Campie, a trzecie miejsce zajął Kristaps Neretnieks (LAT) na Cornet’s Spirit. Cassandra Orschel na Acanthya była piąta, Mściwoj Kiecoń na Aloubet KV szósty, a Wojciech Wojcianiec na Chintablue był siódmy.

20882713 799049540274529 4951641994008581197 n

Również w finałowym konkursie 140 cm Jarosław Skrzyczyński nie miał sobie równych. Na dwóch klaczach zajął pierwsze (na Quintelli) i trzecie miejsce (na Quitoki). Na drugiej pozycji uplasował się Kristaps Neretnieks na Christmass 2.

ZO2* Michałowice

W Michałowicach podczas konkursu Grand Prix doszło do dwukonnej rozgrywki pomiędzy amazonkami. Wygrała Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda (po raz piąty w tym roku krajowe Grand Prix), a drugie miejsce zajęła Martyna Rynkiewicz na Nirmette. Trzecią pozycję wywalczył Krzysztof Gozdek na Just An Hero. Z powodu obfitych opadów deszczu dzisiejsze finały rozgrywano w hali.

ZO2* Bogusławice

W konkursie Grand Prix wystartowały tylko dwie pary. Wygrała Adrianna Ostrowska na Elbero H, a z jednym błędem na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Kubiak na Szulerze.