109825731 1672776319545789 1683521432835603557 o 2

Udane przejazdy odnotowali reprezentanci Polski podczas pierwszego dnia młodzieżowych CSIO w Zduchovicach. Konkurs kategorii dzieci wygrała Daria Pietrzak.

CSIO Zduchovice

W konkursie Dzieci na wysokości 120/125 triumfowała Polka – Daria Pietrzak na klaczy Sonata W. Dobre, bezbłędne przejazdy miały również inne reprezentantki Polski – Iga Biegalska na Doravelli (miejsce 4), Zuzanna Prymek na Dyllano (9), Iga Biegalska na Cardhu (12), Daria Pietrzak na Monsunie (18), Eliza Zawadzka na koniach Corradino i Dior V (19 i 20) oraz Anna Dziuba na La Paz (21).

Wyniki TUTAJ.

W kategorii juniorów w konkursie na poziomie 130/135 cm na miejscu drugim uplasowała się Juliana Suska na klaczy Tokajer 8. Oprócz niej dobre zerowe występy zaliczyli również Maximilian Parkitny na Crona LVP Z (miejsce 6) oraz Natalia Stefańska na Kastello (8). Z jednym punktem karnym z parkuru zjechali Maximilian Parkitny na drugim koniu – Ferrari K, oraz Laura Kłapińska na wałachu Captain.

W zmaganiach dla młodych jeźdźców 135/140 cm Gabriela Bado na Balisto AC była bezbłędna i ostatecznie zajęła miejsce piąte. Cztery punkty karne miał Szymon Najdzionek na klaczy Fadina PP.

Jutro nasi reprezentanci w kategoriach dzieci i juniorów zmierzą się w konkursach o Puchar Narodów.

CSI2* Aras Champburcy

W konkursie 140 cm startowało 79 par, a 33 z nich pokonały parkur bez błędów. Wysokie trzecie miejsce zajął Andrzej Opłatek na koniu Le Cordial. Wygrała Melie Gosa z Francji na Alouette D'Eole.

W zmaganiach na poziomie 135 cm reprezentant Polski miał 1 punkt za przekroczenie normy dosiadając konia Conthinder.