Logo tylkoskoki

Sezon 2021

DataRangaMiejscePropozycjePula nagródWynikiZwycięzca Konkursu Głównego
22.01.21
24.01.21

HZO1*

Leszno 20 000 PLN wyniki ikona Daria Kobiernik, Winchester
28.01.21
31.01.21
HZO2*  Dąbrówka Mała   40 000 PLN  wyniki ikona Antoni Strzałkowski, Limelight van het Maressahof
29.01.21
31.01.21
HZO1* Leszno 20 000 PLN wyniki ikona Łukasz Koza, Ballantina
05.02.21
07.02.21
HZO2* Michałowice   40 000 PLN   wyniki ikona Andrei Shalohin, Farley
05.02.21
07.02.21
HZO1*   Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona Dalia Lehmann, Casanova 468
11.02.21
14.02.21
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Poznań   228 400 PLN  wyniki ikona Aleksandra Kierznowska, Badorette
12.02.21
14.02.21
HZO1*  Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona Michael Kölz, DSP Anpowikapi
18.02.21
21.02.21
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznań    320 900 PLN  wyniki ikona Felix Hassmann, SIG Chaccinus
26.02.21
28.02.21
HZO1*  Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona Łukasz Wasilewski, Hellum H&H
05.03.21
07.03.21
HZO1* Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE
11.03.21
14.03.21
CSI2*-W/CSI1* - finał LEC PŚ Kraków   291 800 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE
12.03.21
14.03.21
HZO1*    Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE
19.03.21
21.03.21
HZO1* Leszno   20 000 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE
25.03.21
28.03.21
HMP Leszno   85 000 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE 
09.04.21
11.04.21
ZO1* Bogusławice        
09.04.21
11.04.21
ZO2*  Dąbrówka Mała        
09.04.21
11.04.21
HZO1* Leszno        
09.04.21
11.04.21
ZO1* Biały Las         
15.04.21
18.04.21
CSI2*/CSIYH1* Zielona Góra   317 400 PLN  wyniki ikona  
16.04.21
18.04.21
HZO1* Besiekierz Rudny        
16.04.21
18.04.21
ZO1* Michałowice        
22.04.21
25.04.21
ZO1* Jakubowice        
23.04.21
25.04.21
ZO1* Biskupiec        
23.04.21
25.04.21
ZO1* Głogów Młp.        
29.04.21
02.05.21
CSI2*/CSIYH1*/CSIJ/CSICh Bogusławice        
01.05.21
03.05.21
ZO1* Kwieki        
07.05.21
09.05.21
ZO1* Łąck        
13.05.21
16.05.21
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Olsza   306 000 PLN    
14.05.21
16.05.21
ZO1* Michałowice        
21.05.21
23.05.21
ZO1* Kołobrzeg - Budzistowo        
28.05.21
30.05.21
  Głogów Młp.        
03.06.21
06.06.21
CSI4*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A Poznań        
11.06.21
13.06.21
ZO2* Gałkowo        
17.06.21
20.06.21
CSIO5* Sopot        
18.06.21
20.06.21
ZO2* Olsza        
25.06.21
27.06.21
ZO1* Michałowice        
25.06.21
27.06.21
ZO2* Dąbrówka Mała        
02.07.21
04.07.21
ZO Głogów Młp        
08.07.21
11.07.21
ZO Jakubowice        
15.07.21
18.07.21
CSI2*/CSIYH1* Biskupiec        
22.07.21
25.07.21
CSIO4* - NC EEF Final Warszawa        
22.07.21
25.07.21
ZO1* Warka        
30.07.21
01.08.21
ZO2* Dąbrówka Mała        
30.07.21
01.08.21
ZO Głogów Młp.        
31.07.21
01.08.21
ZO2* Olsza        
05.08.21
08.08.21
ZO1* Sopot        
11.08.21
15.08.21
ME Pony Strzegom        
12.08.21
15.08.21
Mistrzostwa Polski Biały Las        
13.08.21
15.08.21
ZO1* Michałowice        
13.08.21
15.08.21
ZO1* Drzonków        
20.08.21
22.08.21
ZO2* Bogusławice        
20.08.21
22.08.21
ZO1* Biały Las        
20.08.21
22.08.21
ZO1* Leszno        
26.08.21
29.08.21
MPK, PPK i MK, DZ II Jakubowice        
27.08.21
29.08.21
ZO1* Barłomino        
27.08.21
29.08.21
ZO Głogów Młp.        
03.09.21
05.09.21
XIII SCPMK Olsza        
03.09.21
05.09.21
ZO2* Gałkowo        
16.09.21
19.09.21
MPMK do ustalenia        
17.09.21
19.09.21
ZO1* Biały Las        
24.09.21
26.09.21
ZO2* Warnik        
01.10.21
03.10.21
HZO1* Leszno        
07.10.21
10.10.21
CSI2*/CSIYH1* Wrocław        
15.10.21
17.10.21
HZO1* Leszno        
21.10.21
24.10.21
CSI2*/CSIYH1* Michałowice        
22.10.21
24.10.21
HZO2* Dąbrówka Mała        
22.10.21
24.10.21
HZO1* Leszno        
28.10.21
31.10.21
CSI2*/CSIYH1* Michałowice        
29.10.21
31.10.21
HZO1* Leszno        
05.11.21
07.11.21
HZO1* Leszno        
11.11.21
14.11.21
CSI3-W/CSI1* Warszawa        
19.11.21
21.11.21
HZO1* Besiekierz Rudny        
19.11.21
21.11.21
HZO2* Michałowice        
19.11.21
21.11.21
HZO2* Leszno        
26.11.21
28.11.21
HZO1* Leszno        
03.12.21
05.12.21
HZO1* Leszno        
09.12.21
12.12.21
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznań        
17.12.21
19.12.21
HZO1* Leszno        

 

 

 


W tym tygodniu

Ranking PZJ (28.02.2021)

1. Wojciech Wojcianiec 3958
2. Jarosław Skrzyczyński 3819
3. Andrzej Opłatek  3715
4. Krzysztof Ludwiczak 3164
5. Maksymilian Wechta 2652
6. Jan Bobik 1910
7. Kamil Grzelczyk 1738
8. Michał Kaźmierczak 1574
9. Grzegorz Kubiak 1548
10. Adam Grzegorzewski 1384
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.03.2021)

146 Wojciech Wojcianiec 1430
152 Andrzej Opłatek 1405
215 Jarosław Skrzyczyński 1185