aDSC04685Jarosław Skrzyczyński zdobywa pierwszy w karierze tytuł Mistrza Polski. Finał pełen emocji. Mistrzem Polski Juniorów został Andrzej Opłatek z HEAA Turek na koniu El Camp, a Młodych Jeźdźców Zuzanna Gowin (Metpol Grodziec) na Emperio.

Niezwykle emocjonujący okazał się finał Mistrzostw Polski seniorów w Warce. Wygrał Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro-Handel Śrem na koniu Crazy Quick, któremu dzisiaj do zdobycia pierwszego w karierze złota wystarczył wynik 4/4 (razem 11,72). Srebro przypadło liderowi po półfinałach Grzegorzowi Psiukowi na Aresie z SJT Gdańsk, a trzecie podobnie jak w zeszłym roku zdobył Piotr Morsztyn a KJ Osadkowski Van Halen z KJ Osadkowski Jakubowice. Miłą niespodzianką jest 4 miejsce Sandry Piwowarczyk Bałuk. Piąty był Radosław Zalewski. Cały finał miał niezwykle dramatyczny przebieg. Na szerszą relację i podsumowanie zapraszamy na naszą stronę jutro.

Wyniki końcowe TUTAJ

Andrzej Opłatek Mistrzem Polski juniorów. Srebro - Albert Ornat, brąz - Dajana Pawlicka. Zostali jeszcze Młodzi Jeźdźcy. Wyniki TUTAJ.

O 18.30 zakończył się finał MP MJ. Złoto dla Zuzanny Gowin, srebro zdobyła Maja Radomska, a brąz Jan Bobik. Wyniki TUTAJ.

Rano medale w Pucharze Polski dzieci zdobyli: Franciszek Kowalczyk (Chrobry Warszawa), Filip Lewicki (Czahary Pogorzelica) i Jakub Kubiak (BKJ Bogusławice). Wyniki TUTAJ.aDSC02224