wasilewskiÓsme miejsce polskiej drużyny w Arezzo. Wasilewski bez respektu w LGCT. Tomasz Miśkiewicz wprowadza dwa pięciolatki do finału MŚMK.

Arezzo

Bucci Casallo Arezzo 4305  Stefano SecchiPolacy w dzisiejszym konkursie o Puchar Narodów w Arezzo zajęli 8 miejsce. Najlepiej w naszej drużynie spisał się Marek Lewicki na Abigeju (5/4). Cieszy też udany debiut Zuzanny Gowin na Emperio van’t Roosakker (8/8). Konkurs wygrali Włosi, którzy tym samym przypieczętowali swój awans zarówno do finału w Barcelonie, jak i do pierwszej dywizji FNC na sezon 2015. Awans już wcześniej zapewnił sobie zespół Norwegii.

Wyniki TUTAJ
Tabela końcowa II Europejskiej Dywizji FNC TUTAJ

Na zdjęciu Piergiorgoi Bucci na Casallo Z, który poprowadził (0/0) Włochów do zwycięstwa. Para doskonale znana w Polsce. Wygrali Grand Prix na CSI4* w Poznaniu w 2013 roku.

Magna Racino

Bez respektu do sław światowego jeździectwa wystartował w dzisiejszych konkursach CSI5* Vienna Masters Łukasz Wasilewski. Najpierw na 7-letnim Cupido był 17 w konkursie dwufazowym 145 cm (wynik 0/4), a potem dobrze spisał się na Wavantosie w głównym konkursie dnia. Tu z najlepszym czasem spośród czwórkowiczów zajął 13 miejsce. Obydwa konkursy wygrał Denis Lynch (IRL).

Nasz zawodnik, czując dobrą formę Wavantosa, liczy na udany start jutro, w 13 etapie Longines Global Champions Tour.

Wyniki konkursu 150 cm TUTAJ

Lanaken

Nadal świetną formę swoją i swoich 5-latków prezentuje Tomasz Miśkiewicz. Dziś bezbłędnie pojechał na koniach Bluegrey i Bella Donna, co zapewniło im start w niedzielnym finale. Dobrze po wczorajszym pechowym dniu spisał się też Jan Bobik na 6-letnim Farmerze, jednak czy awansuje do finału – jeszcze nie wiemy.

FOTO z CSI3* w Poznaniu: Karol Rzeczycki