przedpełskiZła informacja dla kibiców skoków przez przeszkody. Zakończona została współpraca pomiędzy JKS DiM a Stanisławem Przedpełskim.

Niespełna rok temu pisaliśmy o nowym zawodowym zespole JKS DiM. Stanisław Przedpełski po kilkuletniej przerwie, mając do dyspozycji nowe konie i doskonałe warunki, w jakie wyposażył go  klub, szybko odniósł kilka znaczących sukcesów. W kwietniu zdobył srebrny medal HPP, został powołany do kadry narodowej, a w mistrzostwach Polski w Warce uplasował się na 9 miejscu. W ostatnim zestawieniu rankingu TylkoSkoki sklasyfikowany jest na 16 miejscu. Jego dobre przejazdy na Chapeau 10 w konkursach zaliczanych do światowego rankingu dawały nadzieję, że wkrótce będzie mocnym punktem polskiej reprezentacji na Puchary Narodów.

Jak poinformował na zawodnik po tym jak zakończył współpracę z JKS DiM, w najbliższym czasie zamierza rozpocząć własną działalność jeździecką w jednym z podwarszawskich ośrodków.

Na zdjęciu Stanisław Przedpełski na Chapeau podczas Grand Prix CSI4* Poznań, gdzie z wynikiem 4/4 w doborowej międzynarodowej obsadzie zajął 10 miejsce.