DSC 3717

Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski młodych jeźdźców wywalczyła dziś Aleksandra Kierznowska. W Ladies Cup najlepsza była Katarzyna Maciejewska.

DSC 3604

W kategorii młodych jeźdźców najlepsza trójka nie zmieniła się od pierwszego dnia rywalizacji. Swoje prowadzenie „dowiozła” do końca Aleksandra Kierznowska na Badorette, która jako jedyna pokonała wszystkie parkury bezbłędnie. Wczoraj w drodze po medal pomógł jej także 11-letni Atomium L. Miejsce drugie i srebrny medal zdobył Aleksander Lewandowski na klaczy Jazzmir van het Halderthof, który ukończył zmagania z wynikiem 5,57 punktu karnego po jednym błędzie w drugim nawrocie finału. Po jednej zrzutce w obu parkurach miała dziś Klara Kozioł na koniu Rocky, która wywalczyła medal brązowy.

DSC 3385

W rywalizacji dla amazonek – Ladies Cup – najlepsza okazała się zawodniczka klubu Polski Polo Club Secymin Polski – Katarzyna Maciejewska na Flourin du Rouet, która odnotowała dziś „double clear”. Podwójnie bezbłędna była też Aneta Wysoska na klaczy Eviva, która zajęla miejsce drugie. Na trzeciej pozycji uplasowała się Malwina Urbańska na 7-letniej Kalomie-N.

DSC 3186

W kategorii juniorów nową liderką jest Iga Biegalska, która dziś była bezbłędna na klaczy Doravella. Odnotowała także najlepszy czas spośród startujących w dzisiejszym II półfinale. Wynik zawodniczki to 0,11 punktu karnego. Na miejsce drugie z czwartego awansowała Lena Oleszkiewicz na Esi China Girl (1,3 punktu), a trzecia jest obecnie Martyna Paluch na wałachu Castello (2,83).

Po drugim konkursie kategorii dzieci zerowe konto zachowuje 11 zawodników: Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Irena Bigaj, Amelia Zięba, Paulina Słoniec, Kevin Pszowski, Julia Ganowska, Nadia Lehmann, Zuzanna Dąbrowska, Paulina Pellowska i Michalina Łącka.