DSC07408

Podsumowanie soboty na polskich i zagranicznych hipodromach.

HZO Besiekierz Rudny

Trzy pary pokonały parkur konkursu dużej rundy na czysto. Z najlepszym czasem dokonał tego Michał Tyszko na Marco Polo. Drugie miejsce zajęła Tola Świerczyńska na koniu Dudok L, a trzecie Jarosław Skrzyczyński na Komboy.

HZO Leszno

Tu w dużej rundzie najlepsza okazała się Zuzanna Januszewska na Deep Purple Red Wine. Drugie miejsce wywalczył Dawid Kubiak na koniu Flash Blue B, a trzecia była Agata Dahlke-Burda na Ielve.

CSI2* Lier

W finale rundy młodych koni 5- i 6-letnich dobrze spisały się klacze dosiadane przez Adriannę Ostrowską, które miały czyste przejazdy. Na Pleasure Blue zawodniczka zajęła 6 miejsce, a na Lertanie VDL uplasowała się na pozycji 13.

W finale dla 7- i 8-latków 4 punkty karne miała Impala 47, na której jechała Natalia Sydow.

W klasie 140 cm 5 punktów karnych odnotowała para Adrianna Ostrowska i Karola BS.

W konkursie 130 cm Adrianna Ostrowska na Elbero H oraz Landmeister VDL miała 4 punkty karne. Dwie zrzutki odnotował Jakub Hudzik na koniu Aragorn K.

Prague Playoffs

W konkursie szybkości 145 cm po zrzutce Damian Ostręga na Feline zajął 8 miejsce. Wygrała Ines Joly (FRA) na koniu Elvic v.H Hoeve-Terras Z.

W klasie 135 cm Damian Ostręga na 6-letniej klaczy Quilotta zajął 3 miejsce. W rozgrywce był jedynie o pół sekundy wolniejszy niż zwyciężczyni Anna Marie Vitek (CZE) na Chacco’s Amke. W tym samym konkursie Bartosz Adamus na Everdi miał 4 punkty karne w przejeździe podstawowym.

O godzinie 20:10 rozpoczyna się Super Grand Prix, w którym wystartują zwycięzcy poszczególnych GP z całego sezonu Global Champions Tour. Zmagania można śledzić w GCTV i Eurosport 2.