DSC02204

Znamy już najlepszych w rankingu kategorii dzieci i zawodników na kucach za rok 2022.

W kategorii dzieci najlepsza w minionym roku była Małgorzata Babczyńska – zdobywczyni 5 miejsca indywidualnie na mistrzostwach Europy i złota medalistka mistrzostw Polski. Na drugim miejscu znalazła się amazonka KJ Podkowa Gruszczyn – Julia Ganowska, a na trzecim Roksana Nawrocka.

Ranking TUTAJ.

W grupie A0 pierwsze miejsce zajęła Zofia Cicha, drugie Blanka Layer z KJ Leńcze, a trzecie Milena Rąbca – amazonka JKS Niestępowo.

Najlepszą zawodniczką grupy A1 została Gabriela Lewandowska z KJ Akademia Kucania. Tuż za nią znalazł się Tomasz Goszczyński z KJ Jumping Events, a Top 3 zamknęła Maria Koperska-Pacyńska z JKS u Robsonów.

W grupie A2 na szczycie rankingu znalazła się amazonka Rio Grande Krosinko – Zofia Wierucka. Miejsce drugie zajęła Lila Kulesza z Podkowy Gruszczyn, a trzecie Michalina Lewandowska z KJ Akademia Kucania.

Najwięcej punktów w grupie C zgromadziła amazonka KJ Podkowa Gruszczyn – Wiktoria Tymieniecka. Druga była tu Julia Pasternak z UKJ Reimann Team Karlino, a trzecia Martyna Grobelny z KJ Trachy Sośnicowice.

W grupie D Bis miejsce pierwsze zajęła Zofia Hart Dyke z KU AZS UW. Tutaj druga jest Wiktoria Cwalina z Podkowy Gruszczyn, a trzecia Zofia Pakur z Sopockiego Klubu Jeździeckiego.

Najlepiej w grupie D jeździła w 2022 Jagoda Kierznowska – zawodniczka KJ Sokół Damasławek. Na drugim miejscu znalazł się Hubert Aniołek z SKJ Pony Power, a na trzecim Olga Patecka – reprezentantka KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata.

W grupie E najlepsza była Gabriela Ponurski z KJ Facimiech. Tuż za nią znalazła się Berenika Biela z KS Sydow Riding Team, a Top 3 zamyka Julia Biskup z KJ Liljówka.