DSC06965

Grand Prix kategorii dzieci w Lamprechtshausen wygrała Paulina Słoniec. W Jakubowicach najlepszy był Michał Kaźmierczak.

CSIOY/J/Ch/P Lamprechtshausen

Duży sukces odniosła dziś Paulina Słoniec na klaczy Die Kleine Lady, wygrywając konkurs Grand Prix kategorii dzieci. W finałowym barażu zmierzyła się z sześcioma innymi zawodnikami, a w całym konkursie startowało 58 par.

ZO PLJ Jakubowice

W Grand Prix – Memoriale Marcina Klupsia – startowały 22 pary. Do rozgrywki zakwalifikowało się 5 z nich, a po zwycięstwo sięgnął Michał Kaźmierczak na debiutującym w takim konkursie koniu Kalahari Rock. Miejsce drugie zajęła Magda Kamińska-Kumorek na Brandy, a trzecie Małgorzata Koszucka na Cantuccini. Kaźmierczak był też najlepszy w Finale Rundy Srebrnej – tu na klaczy Pippa VD Heffinck.

CSI3* Redefin

W konkursie Grand Prix 155 cm jedną zrzutkę odnotował Maksymilian Wechta na koniu Cassiopeia. Zawodnik zajął miejsce 24, a najlepszy był Niemiec, który dwa tygodnie temu triumfował w Grand Prix CSI Zielona Góra – Michael Kölz na Cellato.

CSI2* Samorin

Grand Prix zebrało na starcie 36 par, spośród których 6 odnotowało bezbłędny przejazd. Wygrał Brytyjczyk Oliver Fletcher na Garande. Mściwoj Kiecoń na Luidam Quality odnotował 4 punkty karne i zajął miejsce 11, a 13 był Jacek Polikowski na Lectorze.

W Grand Prix CSI1* na poziomie 140 cm miejsce szóste zajął Jacek Polikowski na koniu Celtic. Wygrał Luciano Zandvliet z Holandii na klaczy Issey.

CSI2* Lier

W Grand Prix wystartowały 42 pary, a do rozgrywki zakwalifikowało się 6. W finałowym barażu triumfował Irlandczyk Jack Ryan na Baloe HP. Adam Grzegorzewski na koniu Issem odnotował jeden błąd i zajął miejsce 16.