DSC08752 1

Ósme miejsce w konkursie Grand Prix w Samorin zajął Krzysztof Ludwiczak. Aleksandra Kozłowska była trzecia w finale Złotej Rundy w Rydze. W Olszy triumfował Marcin Matelski.

CSI3* Samorin

Konkurs Grand Prix zebrał na starcie 47 par. Parkur podstawowy okazał się wymagający, również ze względu na normę – 5 par pokonało go „na zero”, a kolejne 5 z punktami za czas. Krzysztof Ludwiczak na Niko odnotował 2 punkty karne i zajął ostatecznie miejsce 8. W rozgrywce triumfowała para z Węgier – Tamas Mraz i BN Silver. Po jednej zrzutce odnotowali Arkadiusz Fimmel na klaczy Elastiqua oraz Dawid Skiba na wałachu Odilon van het Bevrijdthof.

Wyniki TUTAJ.

W finale Dużej Rundy zawodów CSI1* (140 cm) ósma była Nell Sówka na koniu Digisport Carlo, a tuż za nią uplasował się Aleksander Lewandowski na L.A. Style K. Wygrała Finja Bormann z Niemiec na A Crazy Son Of Lavina.

Urszula Piontek zajęła miejsca drugie i trzecie w finale Rundy Amatorów, odpowiednio na koniach Classic Victory i Rhianna S. Najlepsza była reprezentantka gospodarzy – Luisa Lickova na Lawendy Boss.

CSI2*-W Ryga

Aleksandra Kozłowska na koniu Nabab pokonała dziś bezbłędnie finał Rundy Złotej, na poziomie 135 cm. Amazonka zajęła miejsce trzecie, a wygrała para z Estonii – Hanno Ellermann i wałach Kristallo.

ZO Olsza

16 par wystartowało w dzisiejszym Grand Prix. Do startu w drugim nawrocie zakwalifikowało się 8, a po zwycięstwo pogalopował Marcin Matelski na 11-letnim wałachu Lugano. Dwa kolejne miejsca zajął Krzysztof Gozdek na koniach Kapsones W i Olimpic Star. Finał Średniej Rundy wygrał Filip Lewicki na Queen-Fly.