511 6367

Złoto mistrzostw Polski młodych jeźdźców zdobyła dziś Iga Biegalska. W Ladies Cup najlepsza była Adrianna Ostrowska.

511 6286

Finałowy konkurs kategorii młodych jeźdźców okazał się wymagający. Dotychczasowy lider – Aleksander Lewandowski – wybrał do startu 7-letniego konia L.A. Style K i nie ustrzegł się błędów. Swoją bardzo dobrą formę potwierdziła dziś Iga Biegalska, która na koniu Canabaz była bezbłędna w drugim nawrocie i tym przejazdem wywalczyła medal złoty, z końcowym wynikiem 8 punktów karnych. Srebro powędrowało w ręce Juliany Suskiej na Cascadeuce – 8,32, a brąz zdobyła Lena Maruszak na koniu Jetoulon van de Rietvenne – 9,06.

Wyniki TUTAJ.

511 6165

W finale Ladies Cup zwycięstwo należało do liderki po II półfinałach – Adrianny Ostrowskiej ze Stowarzyszenia Jeździeckiego Napoleońska Zagroda na klaczy Karola BS. Najwyższe miejsce na podium przypieczętowała zerowym przejazdem w drugim półfinale. Miejsce drugie wywalczyła Joanna Rosicka-Tyszko z Tuszyńskiego KJ Garbówek, dziś na wałachu Gandy de l’Abbaye. Top 3 zamknęła amazonka KJ Sokół Damasławek – Agata Dahlke-Burda na klaczy Ielve.

W kategorii juniorów prowadzenie utrzymuje Julia Ganowska, która dziś pokonała parkur bezbłędnie na koniu Jornian Blue F. Druga jest nadal Daria Pietrzak na klaczy Unica-K (0,40), a trzeci Maciej Handzlik na Fiora Sunrise (0,45). W granicy jednej zrzutki jest 9 zawodników.

Klasyfikacja TUTAJ.

Po II półfinale kategorii dzieci zerowe konto zachowuje 6 zawodniczek: Irena Bigaj, Agata Stasiak, Helena Gola, Alicja Kosmol, Maja Żuradzka i Iga Chojnowska.