DSC06407

Krzysztof Ludwiczak zajął dziś miejsce 8 w konkursie LR na CSI3*-W w Samorin, a w klasach 140 cm był drugi i trzeci. W Warce triumfował Jakub Kubiak. Miejsce 7 w Grand Prix kategorii młodych jeźdźców w Opglabbeek zajęła Natalia Sydow.

CSI3*-W Samorin

W konkursie zaliczanym do światowego ranking wystartowały dziś 54 pary. 14 z nich pokonało parkur bezbłędnie, a triumfował reprezentant Turcji – Derin Demirsoy na Caprice d’Elle. Tuż za nim znalazł się Steve Guerdat ze Szwajcarii na Albfuehren’s Iashin Sitte, a Top 3 zamknął Łotysz Kristaps Neretnieks na Palladium KJV. Na pozycji 8 uplasował się tutaj Krzysztof Ludwiczak na 10-letnim ogierze Niko.

W klasie 140 cm Ludwiczak uplasował się na miejscu drugim dosiadając konia Memphis. Szybsza od niego była tylko Therese Soehol Henriksen z Norwegii na Iron Maiden.

W innym konkursie na poziomie 140 cm, w ramach CSI1*, Ludwiczak na koniu Corlander zajął miejsce trzecie. Tutaj najlepsza okazała się Fanny Guerdat Skalli z Francji na klaczy Pepita de Muze.

Finał FEI Nations Cup Youth

W Grand Prix młodych jeźdźców startowały dziś 43 pary, a do rozgrywki zakwalifikowało się 10, w tym Polka Natalia Sydow na First One. Po jednej zrzutce w finałowym barażu para zajęła miejsce 7. Triumfował Gilles Muller ze Szwajcarii na klaczy Giavanna CB.

W konkursie małej rundy kategorii młodych jeźdźców (135 cm) bezbłędne były Juliana Suska na Nigiri (miejsce 6) oraz Lena Maruszak na VHS Quadro (miejsce 7). Wygrała Josefine Sandgaard Mørup z Danii na De Semilly Edition.

W małej rundzie kategorii dzieci (115 cm) szósta była Aleksandra Brzozowska na Make My Day Picobello Z. Triumfowała para z Irlandii – Alice Moloney na Castlefield Cass.

ZO PLJ Warka

W Dużej Rundzie wystartowało tu 36 par, a zerowy przejazd odnotowało 8 z nich. Wygrał Jakub Kubiak na wałachu Quilibet, druga była Magda Kamińska-Kumorek na Brandy, a trzecia Michalina Szmytka na koniu Comet 235.