511 3992

„Double clear” w konkursie Grand Prix w Peelbergen zaliczył Michał Ziębicki. W Warce triumfował Jakub Kubiak.

CSI2* Peelbergen

W konkursie Grand Prix na poziomie 145 cm wystartowały 72 pary. Do rozgrywki zakwalifikowało się 19 z nich, a podwójne zero odnotował Michał Ziębicki na 9-letnim wałachu Balou’s Batman. Para zajęła miejsce 9, a wygrał Mans Thijssen z Holandii na ogierze Hello.

Wyniki TUTAJ.

Ziębicki na koniu O’Lord DB uplasował się na miejscu piątym w finale Małej Rundy (140 cm). Tutaj triumfowała para z Brazylii – Mariana Frauches Chaves i Emerette.

CSI3*-W Samorin

W konkursie Dużej Rundy zawodów w randze CSI1* (140 cm) miejsce 10 zajęła Nell Sówka na Digisport Carlo. Wygrał Derin Demirsoy z Turcji na Empire EH Z.

Miejsce szóste w finałowym konkursie dla młodych koni sześcio- i siedmioletnich zajęła Natalia Czernik na More Than Special MG. Najlepszy był ogier Chesterfield, którego dosiadał Szabolcs Krucsó z Węgier.

Finał FEI Nations Cup Youth

Tutaj w konkursie Małej Rundy kategorii dzieci miejsce trzecie wywalczył Adam Goszczyński na klaczy Corea 4. Wygrała para z Belgii – Estelle van Tricht i Ferra van den Bisschop.

ZO PLJ Warka

W konkursie Grand Prix wystartowało dziś 30 par. Do rozgrywki zakwalifikowały się 4, a po zwycięstwo pogalopował Jakub Kubiak na 20-letnim wałachu Quilibet. Miejsce drugie zajęła Kinga Daszczyk na Kaolin La Tulipe, a trzecie Damian Ostręga na klaczy Quilotta.