-
Szczegóły
-

Czwartkowe parkury na poziomie 140 cm bez zrzutek pokonywali za granicą Julia Jaglarz, Przemysław Konopacki i Jacek Polikowski.
CSI2* St Margarethen
W konkursie 140 cm bezbłędny przejazd odnotowała tu Julia Jaglarz z koniem Groenaannemer VD Lentamel, zajmując miejsce 12. Wygrał reprezentant Słowenii Urh Bauman na 10-letnim koniu Butterfly Effect.
Wyniki TUTAJ.
CSI2* Bonheiden
Konkurs 140 z jednym punktem karnym za przekroczenie normy czasu pokonał Przemysław Konopacki na koniu VHS Csander. Ten wynik dał miejsce 42, a wygrała para z Portugalii – Rodrigo Giesteira Almeida i ogier Comme Le Coeur.
Wyniki TUTAJ.
CSI2* Oliva
Tutaj w Rudzie Złotej – konkursie na poziomie 140 cm – startowały 52 pary, a po bezbłędnym przejeździe miejsce 14 zajął Jacek Polikowski na ogierze Lector. Triumfował Jean-Christophe de Grande z Belgii na ogierze Massimo Z.
Wyniki TUTAJ.
Fot. Asia Bręklewicz