Logo tylkoskoki

CSI wroclaw wydarzenie FB 1200x628px 2

Sobota, 8 pażdziernika

Finał Małej Rundy, 125 cm, dwufazowy, pod patronatem Halodoctor.pl

 

Elite Tour, 110 cm, dwufazowy, pod patronatem Melo Radio

 

Finał rundy młodych koni – Talent Of The Year, 120/125 cm, z rozgrywką, pod patronatem Legend Polskiego Jeździectwa i nagrodę Tarant Events

 

Duża Runda – Music Masters, 140 cm, na punkty i czas, pod patronatem firmy Indyk Warmiński

 

Średnia Runda, 130 cm, dwufazowy, pod patronatem Tylkoskoki.pl

 

Niedziela, 9 października

Finał Elite Tour, 115 cm, na punkty i czas, pod patronatem Pro Linen

 

Finał Średniej Rundy, 135 cm, na punkty i czas, pod patronatem WAGO

 

Grand Prix LR, 145 cm, z rozgrywką, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia i nagrodę Tarant Events

 

 

Program zawodów:

 

Czwartek, 6 października

16:00 – konkurs dla młodych koni 5- i 6-letnich, 115/120 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem NTB Żywienie Koni

18:00 – Mała Runda, 120 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem Halodoctor.pl

 

Piątek, 7 października

9:00 – Elite Tour, 110 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem Tylkoskoki.pl

10:00 - konkurs dla młodych koni 5- i 6-letnich, 115/120 cm, na punkty i czas, pod patronatem NTB Żywienie Koni

12:00 – Mała Runda, 120 cm, na punkty i czas, pod patronatem Halodoctor.pl

14:30 – Średnia Runda, 130 cm, na punkty i czas, pod patronatem firmy Gillmet

17:00 – Duża Runda, 140 cm, dwufazowy, pod patronatem Wyścigów Konnych Wrocław

 

Sobota, 8 października

9:00 – finał Małej Rundy, 125 cm, dwufazowy, pod patronatem Halodoctor.pl

11:00 – Elite Tour, 110 cm, dwufazowy, pod patronatem Melo Radio

12:30 – finał rundy młodych koni – Talent Of The Year, 120/125 cm, z rozgrywką, pod patronatem Legend Polskiego Jeździectwa i nagrodę Tarant Events

15:00 – Duża Runda – Music Masters, 140 cm, na punkty i czas, pod patronatem firmy Indyk Warmiński

17:00 – Średnia Runda, 130 cm, dwufazowy, pod patronatem Tylkoskoki.pl

 

Niedziela, 9 października

9:30 – finał Elite Tour, 115 cm, na punkty i czas, pod patronatem Pro Linen

11:00 – finał Średniej Rundy, 135 cm, na punkty i czas, pod patronatem WAGO

14:00 – Grand Prix LR, 145 cm, z rozgrywką, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia i nagrodę Tarant Events

 


W tym tygodniu

  • CSI2* Lummen BEL
    17-20.05.2024
           
  • ZO Warka POL
    17-19.05.2024
           
  • ZO Sosnowice POL
    17-19.05.2024
           
  • ZO PLJ Gościszów POL
    17-19.05.2024
           
  • CSI4* Wiesbaden GER
    18-20.05.2024
           
  • CSI5* LGCT Madryt ESP
    17-19.05.2024
           
  • CSIO3* EEF Stutteri Ask DEN
    16-19.05.2024
           
  • CSI4* Bourg en Bresse FRA
    16-20.05.2024
           
  • CSI2* Budapeszt HUN
    16-19.05.2024
           

Ranking PZJ (30.04.2024)

1. Adam Grzegorzewski 2996
2. Tomasz Miśkiewicz 2801
3. Jarosław Skrzyczyński 2346
4. Dawid Kubiak 2118
5. Przemysław Konopacki 1660
6. Michał Kaźmierczak 1521
7. Marek Wacławik 1293
8. Andrzej Opłatek 1229
9. Marek Lewicki 1204
10. Mściwoj Kiecoń 1183
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (30.04.2024)

172 Adam Grzegorzewski 1135
208 Jarosław Skrzyczyński  975
217 Tomasz Miśkiewicz 930