Anna Lipińska

W Poczerninie zwyciężyła Anna Lipińska. Dużą rundę w Lesznie wygrał Mściwoj Kiecoń.

HPP Poczernin

W ostatniej kwalifikacji przed finałem w kategorii Open zwyciężyła Anna Lipińska z FKJ Zbyszko na 7-letniej klaczy F.Adermie. Na miejscu drugim uplasowała się Marta Nowak-Baczyńska na ogierze Dimple, tym samym umacniając się na drugiej pozycji w rankingu ogólnym. Miejsce trzecie wywalczyła Maria Kozina na wałachu Clayton.

Liderką kategorii Open pozostaje Samanta Forlini. Pełen ranking TUTAJ

Nasi najlepsi zawodnicy, mysląć o jutrzejszym HPP Grand Prix, jeździli dziś spokojnie, stąd musieli uznać przewagę Marka Klusa z Czech, który na Al Cambero wygrał konkurs dużej rundy. Za nim, na miejscu drugim uplasował się Jan Bobik na Chacco Amicor, a trzecie miejsce zajął Cezary Kalinowski na ogierze Kemball.

W niedzielę około godziny 13:45 rozpocznie się HPP juniorów i młodych jeźdźców. Seniorzy w Grand Prix rozpoczną rywalizację ok. 15:30. Dostępna będzie relacja na żywo na stronie HPP TV TUTAJ.

HZO1* Leszno

Dużą rundę w Lesznie przewagą ponad dwóch sekund wygrał Mściwoj Kiecoń na 10-letnim wałachu Cronos. Na drugim miejscu uplasował się Piotr Morsztyn na klaczy Juranda, a trzecią pozycję objęła Zuzanna Gowin na wałachu Captain.