Logo tylkoskoki

Praca - Formularz

Zapraszamy do wysłania oferty.

Ogłoszenia publikowane będą po wcześniejszej akceptacji administratora.

OGŁOSZENIA UZUPEŁNIANE SĄ RAZ W TYGODNIU W KAŻDY WTOREK.

Szukam pracy (14.01.2018): Szukam pracy jako luzak/bereiter. Pracowałam przez okres wakacyjny w Niemczech w stajni Paul'a Schockemohle gdzie pracowalam z młodymi końmi większości z ogierkami, przez krótka chwilę pracowalam w stajni ujezdzeniowej , oraz byłam luzakiem na Cavaliadzie. Posiadam prawo jazdy kat.B . Interesuje mnie praca z zakwaterowaniem. Oferty kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (07.01.2018): Zatrudnię trenera do centrum szkoleniowego jeździectwa. Praca stała . Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego opisu pracy z końmi jako trener bądź jeździec. telefon kontaktowy: 735 888 455; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2018): Berajter podejmie pilnie prace.Gimnastyka ujeżdęeniowa koni chodzących w siodle,korekta koni poniszczonych,powyciąganych z rekreacji lub słabo skrętnych,pousztywnianych sportowych. Nauka elementów dresażowych.Spore,wieloletnie doświadczenie w pracy berajtra i luzaka przede wszystkim za granicą: Niemcy-dorosłe konie dresażowe,Irlandia-stajnie skokowe i WKKW. Interesuje mnie praca spokojna,stała z zakwaterowaniem. Telefon kontaktowy: 796796368; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2018): Doświadczona luzaczka pracująca wcześniej za granicą, szuka pracy w Polsce, okolice Krakowa. Instruktor SP. Skoki na poziomie 140cm, prawo jazdy kat. C z kodem 95 (kwalifikacja) telefon kontaktowy: 501456951; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (07.01.2018): Szukam stałej pracy na umowę o pracę. Jestem instruktorem z bardzo dużym stażem. Moi podopieczni odnosili sukcesy na zawodach rangi regionalnej i ogólnopolskiej. Prowadziłam także sekcję woltyżerki, włacznie z pokazami podczas imprez masowych. Jeździec specjalizujący się w pracy z młodymi końmi. Przygotowywanie koni do prób dzielności, sprzedaży, sportu, rekreacji, naprawa koni zepsutych. Nie interesuje mnie praca instruktora pełniącego obowiązki stajennego. Wyłącznie bliskie okolice Słupcy, Konina, Wrześni i Gniezna. Telefon kontaktowy: 667773032; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (07.01.2018): Nawiążę współpracę treningu młodych koni , wprowadzenie w podstawy pracy w siodle. Zapraszam do współpracy. Telefon kontaktowy: 880983188; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
PS: Poniżej link do stajni: http://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-dla-koni-owczeglowy/o/147408/

Dam pracę (07.01.2018): Praca dla jeźdźca okolice Kościana. Poziom zaawansowany. Telefon kontaktowy: 691 756 317; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (19.12.2018):Szukam doświadczonego luzaka do stajni sportowej pod Warszawą, KJ Strzała Krubiczew. Praca z zakwaterowaniem, wyżywieniem, w młodym teamie. Pilne. Telefon kontaktowy: 733240893; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (12.12.2018): Szukam pracy w stadninie posiadam doświadczenie w pracy z końmi i przy koniach, Krzysiek, tel kontaktowy: 506 510 623 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (05.12.2018): MJT Stajnia Marcelewo (woj. kujawsko-pomorskie, okolice Bydgoszczy) poszukuje luzaka do stajni wyścigowej i sportowej. Wymagane doświadczenie w pracy z końmi i umiejętności jeździeckie. Bardzo mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków związanych z hodowlą koni. Możliwość zakwaterowania. Prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

INFORMACJA: 
Administratorem Danych Osobowych jest MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy 
ul. Fordońskiej 40. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z: 
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko, 
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. 
Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. 
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne. 

Dam pracę (05.12.2018): Poszukiwany luzak na terenie Poznania; e-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 510 282 880

Szukam pracy (05.12.2018): Szukam pracy jako instruktor jazdy konnej na okres feri zimowych w województwie warminsko-mazurskim ( 20 01 - 03 02 2019). Posiadam uprawnienia i 20 letnie doświadczenie. Kontakt mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (05.12.2018): Ośrodek Jeździecki położony w okolicach Warszawy poszukuje pracowników na stanowisko : stajenny, do zakresu obowiązków należy między innymi : sprzątanie boksów, karmienie, dbałość o porządek na terenie obiektu oraz drobne prace gospodarczo/remontowe. 
Oferujemy : ~stabilna dobrze płatna pracę 3000 PLN, w rozwijającej się firmie ;~ możliwość zakwaterowania na miejscu, w dobrych warunkach: ~możliwość dostosowania formy pracy do Państwa oczekiwań ( z zakwaterowaniem lub bez ).Więcej informacji pod numerem telefonu 606416306.

Dam pracę (21.11.2018): Dam pracę od zaraz do pracy z młodymi końmi oferuję bardzo dobre wynagrodzenie oraz zakwaterowanie praca od zaraz. Telefon kontaktowy:692826823; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (13.11.2018): Podejmę pracę jako berajter,konie chodzące w siodle gimnastyka ujeżdżeniowa,uelastycznianie,korekta koni poniszczonych powycigąnych z rekreacji lub sztywnych nieskreęnych sportowych,nauka elementów dresażowych.Mam spore doświadczenie w pracy berajtera i luzaka w jednym przede wszystkim za granicą:Niemcy-dorosłle konie dresażowe, Irlandia-skokowe i WKKW.Szukam pracy stałej,spokojnej z zamieszkaniem. telefon kontaktowy: 796796368; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dam pracę (13.11.2018): Zatrudnię instruktora do pracy podczas obozu konnego w okresie ferii zimowych. Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie. Warunki finansowe do uzgodnienia. Wymagam uprawnień instruktora i doświadczenia w zawodzie. Nasza strona: www.ranchopcim.pl CV prosimy wysyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (13.11.2018): Szukam pracy jako luzak lub instruktor sportu .Posiadam 20lat doświadczenia. Pracowałam w stajni z takimi zawodnikami jak Max Wechta K.Ludwiczak ,młode pokolenie Zawodniczek. Wykształcenie Technik weterynarii Poszukuję pracy na terenie Poznania lub okolice Zapraszam do współpracy. tel kontaktowy: 669261964; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (13.11.2018): Poszukiwany jest luzak do pracy z końmi zaprzęgowymi. 35 km od Poznania tel. kontaktowy: 601720787. e-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (13.11.2018): Poszukuję pracy w stajni Poznań i okolice mam prawo jazdy kat B więc dojadę do 30 km po za . Od dziecka pasja i wielka miłość do koni . Jazda na poziomie zaawansowanym opieka nad zwierzętami ,karmienie, lonzowanie,przygotowanie do zawodów,oraz wywóz obornika nie sprawia mi żadnego problemu. Telefon kontaktowy: 502823563; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (13.11.2018):  Oferujemy: trening koni; zajeżdżanie; poprawienie koni; pomóc i przygotowanie do sprzedaży;przygotowanie koni do zawodów w skokach przez przeszkody ( SCMK, MPMK i ich dalszy rozwój oraz do poziomu Grand Prix). 
Proponujemy dobre warunki do pracy: lonżownik, plac i hala z dobrym podłożem;  karuzela; myjka i solarium; pastwiska (w lato z dużą ilością trawy); dobre karmienie i t.d.;Mamy duże doświadczenie pracy (20 lat) z końmi różnego wieku i poziomu. Posiadamy pierwsze klasy sportowe oraz wyższe wartości jako trenery koni i jeźdźców. Lokalizacja: woj. Warmińsko - Mazurskie.Zapraszamy do współpracy+48881215990 +48511838978 

Dam pracę (13.11.2018): Zatrudnię stajennego w stajni hodowlano - pensjonatowej w Łomiankach pod Warszawą Zakres obowiązków: karmienie koni; sprzątanie boksów i terenu wokół stajni; wyprowadzanie koni do karuzeli i na padoki; drobne prace naprawcze ( padoki , boksy).Zatrudnienie na umowę zlecenie (pierwsze 3 miesiące) Zakwaterowanie na miejscu. Osobom z problemem alkoholowym dziękuję. tel: 603-200-273

Szukam pracy (13.11.2018): Jestem zawodniczką skoków przez przeszkody, regularnie startuję od 4 lat. Z końmi mam styczność od dziecka.Zależy mi aby koń chciał współpracować z człowiekiem oraz żeby sprawiało mu to przyjemność.Do każdego konia podchodzę indywidualnie. Podejmę się pracy z każdym koniem, zarówno z młodym nie zajeżdżonym jeszcze koniem, koniem trudnym wymagającym cierpliwości jak i takim którego właściciel chce zeby dalej sie rozwijał. Mogę również podjąć się pracy z końmi w celu korekty złych nawyków, a także pojeżdżę gdy właściciel nie ma wystarczająco czasu. Zapraszam do współpracy. Bydgoszcz i okolice. Cena ustalana indywidualnie. tel kontaktowy: 787410378; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dam pracę (13.11.2018): Zatrudnię kierownika stajni, instruktora IRR lub PZJ do stadniny koni prowadzącej zajęcia na poziomie BOJ jak i Rekreacyjnie. Stajnia Na Pomorzu całoroczna 36 koni w tym kuce :) Konie pracujące cały rok z dziećmi. Więcej Wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej. możliwość zakwaterowania i wyżywienia oraz boksu dla konia. CV proszę przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 602445113

Dam pracę (13.11.2018): Poszukiwana osoba na stanowisko opiekun koni w stajni Niemczech. Zapewniamy zakwaterowanie wyżywienie dostęp do internetu. Obowiazki: opieka nad konmi; wyprowadzienie na padoki/pastwiska;obsługa sprzetu rehebilitacyjnego;Wymagana: znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego Praca 6dni w tygodniu 8h/dziennie wynagrodzenie 850euro; tel kontaktowy: +4915228874720; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W tym tygodniu

 • CSI5*W Lipsk GER
  17-20.01.19
         
 • CSI2* Sopot POL
  17-20.01.19
         
 • CSI5*W Dubai UEA
  17-19.01.19
         

Ranking PZJ (31.12.2018)

1. Jarosław Skrzyczyński 4597
2. Wojciech Wojcianiec 2866
3. Krzysztof Ludwiczak 2654
4. Michał Kaźmierczak 1950
5. Adam Grzegorzewski 1654
6. Jan Bobik 1634
7. Maksymilian Wechta 1573
8. Kamil Grzelczyk 1568
9. Andrzej Opłatek 948
10. Cassandra Orschel 741
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.12.2018)

 52 Jarosław Skrzyczyński 1745
155 Wojciech Wojcianiec 1100
188 Krzysztof Ludwiczak 950
Nie masz jeszcze konta? Zarejstruj się!

Zaloguj się