Logo tylkoskoki

Praca - Formularz

Zapraszamy do wysłania oferty.

Ogłoszenia publikowane będą po wcześniejszej akceptacji administratora.

OGŁOSZENIA UZUPEŁNIANE NA POCZĄTKU KAŻDEGO TYGODNIA: PONIEDZIAŁEK/WTOREK

Szukam pracy (09.04.2020):  Zatrudnię się jako beraiter, jeździec lub luzak. Jeździłam na koniach zarówno sportowych jak i mam doświadczenie z młodymi końmi. Do pracy podchodzę sumiennie i odpowiedzialnie, a o konie dbam jak o swoje. Po więcej informacji zapraszam na priv. Oferty proszę kierować przez wiadomość, mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. 734188882

Szukam pracy (09.04.2020): Poszukuje pracy najlepiej jako jeździec, instruktor, luzak. Najlepiej na terenie woj Pomorskiego/Gdańska. Mam aktualnie w treningu 2 konie skokowe. Byłam czynną zawodniczką aktualnie od pół roku wracam do sportu po 2 letniej przerwie. Prowadziłam jazdy zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z jeździectwem jak i treningi indywidualne dla zaawansowanych. Jestem osobą bardzo pracowitą, cierpliwą ale i ambitną. Chętnie się rozwijam i zdobywam nową wiedzę, doświadczenie. Stale współpracuje z docenianym w wielu województwach kowalem i konną behawiorystką. Kontakt najlepiej telefoniczny wieczorem tel. 601050503, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.04.2020): Poszukuję pracy przy koniach, pomoc instruktora, opiekun koni. Jestem osobą pełnoletnią, posiadam prawo jazdy, szybko się uczę. Zależy mi na pracy w woj. małopolskim jednak w okresie wakacyjnym rozważam inne województwa. Jestem nastawiona na rozwój praca przy koniach nie jest mi obca.
W razie pytań zapraszam do kontaktu tel: 530902079; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.04.2020): Szukam pracy jako instruktor/ jeździec/luzak - najlepiej na terenie woj. Pomorskiego. Mam aktualnie pod treningiem 2 konie skokowe. Jestem czynna zawodniczką. Prowadziłam jazdy zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i treningi indywidualne dla osób w małym sporcie. Jestem osobą bardzo pracowitą, cierpliwą ale i ambitną. Chętnie się rozwijam i zdobywam nowe doświadczenia. Stałe współpracuje z docenianym w wielu województwach kowalem i biohewiorystką konna. Kontakt najlepiej wieczorem telefonicznie. tel: 6010500503.

Szukam pracy (01.04.2020): Szukam pracy przy Koniach tylko z zakwaterowaniem . Stajenna /pomoc stajenna Najlepiej w woj świętokrzyskim, południowym mazowieckim, podkarpackim. tel: 516778322;

Szukam pracy (01.04.2020): Jeździec - szukam pracy w stadninie sportowo-chodowlianej.wencej informacji na tel +4915783320026 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (25.03.2020): Szukam pracy najlepiej jako jeździec, luzak, instruktor. Posiadam doswiadczenje w pracy z młodymi końmi oraz jeździłam konkursy 120 włącznie . Posiadam doświadczenie w prowadzeniu jazd z osobami dorosłymi jak i z dziećmi. Jestem osobą bardzo pracowitą chętnie się rozwijam i jestem ambitna., telefon kontaktowy: 509832617; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (18.03.2020): Szukam pracy w charakterze instruktora jazdy konnej. PRACA TYLKO NA OKRES WAKACYJNY. Jestem osobą pełnoletnią, odpowiedzialną, ambitną, pomysłową, kulturalną. Jeżdżę konno już 9 lat, posiadam BOJ, uprawnienia instruktora sportu jazda konna oraz IRR hipoterapia. Mam doświadczenie w prowadzeniu jazd dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, prowadzeniu jazd w terenie, kolonii jeździeckich. Startowałam w zawodach, skokach przez przeszkody oraz WKKW. Biorę udział w hubertusach. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz własny samochód. Praca najchętniej w województwie łódzkim lub mazowieckim, najlepiej z zakwaterowaniem rozważę także innej województwa. Mogę także karmić konie, lonżować czy wyprowadzać na łąkę. Dodatkowo jestem fotografem więc istnieje możliwość zrobienia sesji na obozach lub w czasie wolnym od jazd. Podejmę się pracy na okres wakacyjny. Kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (18.03.2020): Witam, szukam pracy w charakterze luzaka. Z końmi mam styczność od dziecka a jeżdżę od 6 roku życia z małymi przerwami ☺ Planuję w nie dalekim czasie zrobić kurs instruktorski a od października studiować zaocznie hipoterapię, więc z czasem mogę być kimś więcej ? Pracowałam w formie wolontariatu w nie dużej stadninie k. Jarocina kilka sezonów letnich z rzędu. Oprowadzałam, lonżowałam, wyprowadzałam i ściągałam konie z padoków, zajmowałam się pielęgnacją koni, sprzętu jeździeckiego oraz czystością w stajni. Dbałam też o przygotowanie koni do jazdy jak również po jeździe. Nie boję się pracy fizycznej i chętnie również zaopiekowałabym się stajnią ponownie. Polecam się szczerze, ponieważ pałam do koni tak wielką miłością, że bezsprzecznie jest to dla mnie "praca" marzeń! Okolice Poznania.❤ tel kontaktowy: 883178096; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (09.03.2020): Szukam pracy przy koniach. Wiek: 21 lat / Województwo: pomorskie. Mój tata posiada stadninę niewielka stadninę koni (19koni) więc można powiedzieć, że urodziłam się w siodle. Od 16 roku życia zaczęłam już samochodzielnie prowadzić jazdy oraz jestem animatorem na obozach jeździeckich. Dodatkowo pracuję z młodymi końmi. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon kontaktwy: 533523892

Szukam pracy (09.03.2020): Szukam pracy jako luzak/jeździec w stajniach w Krakowie i okoloicy mam 20lat i posiadam drugą klasę sportową. Telefon kontaktowy: 533309755; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (09.03.2020): Podejmę pracę jako pomoc instruktora, pomoc przy opiece nad końmi i obsłudze stajni na okres lipiec-sierpień. Mam 17 lat i obecnie uczę się w technikum weterynarii. Od 6 lat zajmuję się pracą z końmi a od 4 pracą z dziećmi i młodzieżą podczas jazd oraz zajęć teoretycznych i praktycznych. Posiadam BOJ oraz duże zaangażowanie do pracy. Kontakt na nr 697 669 102

Dam pracę (25.02.2020):  Praca dla jeźdźca w Stadninie w Liskach. Informacje o pracy pod numerem telefonu 504287644.

Dam pracę (25.02.2020): Wiodąca na rynku firma zajmująca się transportem lotniczym koni poszukuje od połowy kwietnia lub początku maja 2020, odpowiedzialnej i pracowitej osoby do pracy w charakterze stajennego w ekskluzywnej stajni w Belgii. Obiekt mieści się niedaleko Brukseli przy zjeździe z autostrady. Stajnia jest wykorzystywana jako stajnia tranzytowa w celu przygotowania koni do dalszego eksportu. Wynajmujemy w obiekcie korytarz na 12 boksów z możliwością wynajęcia dodatkowych boksów na krótszy czas. Ilość koni zależna od sezonu od 0 do 20 koni w tym samym czasie. Nasza stajenna Karina wraca na stałe do Polski i szukamy osoby na jej zastępstwo. Po twoim przyjeździe do Belgii, Karina będzie jeszcze obecna przez klika dni aby dokładnie wprowadzić Cię do pracy i przekazać wszystkie niezbędne informacje
Zakres obowiązków:
opieka nad końmi w tym karmienie, sprzątanie boksów, wyprowadzanie koni do karuzeli, codzienna pielęgnacja;składanie zamówieni w stajni na żywności dla koni: pasza, trociny, siano w zależności od potrzeb;skanowanie i wysyłanie dokumentów transportowych, paszportów; druk dokumentów; koordynacja z lekarzem weterynarii w celu pobierania krwi i wykonywania szczepień; pomoc przy załadunkach i rozładunkach koni.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat B, mile widziane B + E; doświadczenie w pracy przy koniach;obsługa komputera; mile widziany przyjazd własnym samochodem
Oferta:
zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych kosztów, pokój z aneksem kuchennym i łazienką; na miejscu biuro; możliwość nabycia nowych umiejętności; umowa kontraktowa; wynagrodzenie do ustalenia
Ośrodek:
obiekt o łącznej powierzchni 14ha; kilka krytych hal; karuzela; lonżowniki; zielone padoki; przy wjeździe na autostradę 
telefon kontaktowy: 504269183; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (11.02.2020): Szukam pracy jako instruktor/luzak/jeździec na wakacje 2020. Mam 23 lata, studiuję Zootechnikę o specjalności Profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Posiadam srebrną odznakę jeździecką, zajęłam II miejsce na zawodach w jeździe bez ogłowia w dyscyplinie ujeżdżenie. Brałam udział jako jeździec w szkoleniach z Gerdem Heuschmannem, Elaine Butler, Jerzym Krukowskim, Małgorzatą Morsztyn, Jakubem Ciemnoczołowskim, Adamem Susłowskim i Janem Ratajczakiem. Również uczestniczyłam w konferencji z dr Sue Dyson na temat kulawizn u koni, z Dr Skorupskim na temat psychologi w treningu koni, a także w kursach z masażu klasycznego prowadzonym przez Justynę Kamińską oraz w kursie terapii z elementami metody Mastersona z Moniką Tołkacz. Mam doświadczenie w pracy z końmi młodymi i trudnymi. W swojej pracy łączę metody klasycznej szkoły jazdy jak i naturala. Interesuje mnie praca z możliwością zakwaterowania mnie i opcjonalnie mojego konia (ale nie jest to warunkiem koniecznym). Telefon kontaktowy: 516588070; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (03.02.2020): Szukam pracy jako instruktor / trener. Mam 20 lat i duże doświadczenie w prowadzeniu treningów, szczególnie skokowych. Wielkopolskie/Kujawsko pomorskie. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. kontaktowy: 607850212.

Szukam pracy (03.02.2020):  Szukam pracy przy koniach gł sportowych pomoc stajenna/stajenna. Kobieta 28l przy kości.. . Tylko z zamieszkaniem woj podkarpackie świętokrzyskie lub lubelskie. Marysia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (03.02.2020): Zatrudnię instruktora jazdy konnej na obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w terminach 28.06 do 15.08 (różne terminy). Oferujemy: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i oczywiście wynagrodzenie. Woj. mazowieckie, szczegółowe informacje pon numerem telefonu 501 932 187 (dzwonić w godzinach 18-22), CV ze zdjęciem na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (03.02.2020):  Zatrudnię pracownika stajennego do stajni w Niemczech, okolice Düsseldorf. Zapewniamy mieszkanie i legalne zatrudnienie.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 1200 euro / miesiąc. Praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: 0048 690 422 811.

Szukam pracy (21.01.2020): Szukam pracy jako jeździec, luzak, instruktor. Jeżdzę konno 10 lat, jeździłam konkursy 120 i posiadam doświadczenie z młodymi końmi i jako instruktor. Telefon kontaktowy: 509832617; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.01.2020): Para szuka pracy w stajni. сhłopak: jako jeździec z wyjazdami na zawody, ma pierwszą klasę sportową, umie kuć. Dziewczyna: jako instruktor czy luzak (ma uprawnienia instruktorskie) Proszę o kontakt telefon: +48721392534; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.01.2020): Przymnę konie w trening do swojej stajni, konie młode, trudne do zajeżdżenia. Koszt miesięczny 1500zł, w czasie pobytu konia zajmuję się nim odpowiedzialnie i profesjonalnie. Codzienne pastwiska, boks z poidłem i lizawką, siankiem oraz paszą zaleconą przez właściciela - mogę również ustalić dietę dla konia. Praca z koniem również odbywa się według zaleceń właściciela. Zapraszam do kontaktu telefon: 510313539; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (14.01.2020): Podejmę współpracę głównie jako Instruktorka jazdy konnej w obrębie Koszalina. Docelowo praca na własnej działalności. telefon kontaktowy: 735915202; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (07.01.2020): Szukam do nowej stajni hodowlano sportowej Beriter/instruktor/pomocnik praco kolo Niepołomice/Kraków możliwy nocleg oraz przyjecia konia. telefon kontaktowy: 600871279; e-mail: mirekbuczek@o2.p

Szukam pracy (07.01.2020): Jestem zawodniczką ujeżdżenia z II klasą sportową, z międzynarodowymi sukcesami. Szukam pracy jako trener-bereiter, posiadam także duże doświadczenie w zajeżdżaniu koni i treningu młodych koni ( starty w MPMK oraz Pavo Cup w Holandii). Aktualnie rozwijam się także w kierunku WKKW. Interesuje mnie stała praca w woj łódzkim lub mazowieckim. Poprowadzę szkolenia weekendowe w innych regionach. Chętnie podejmę się długoterminowej współpracy z hodowcą. Zapraszam do kontaktu telefon: 500177068; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (07.01.2020): Poszukujemy osoby do prowadzenia jazdy, praca z zakwaterowaniem lub bez. Stajnia rekreacyjno-sportowa . Wiecej inf pof nr tel 603501703

Dam pracę (07.01.2020): Poszukuję stajennego lub pary do stajni sportowej- hodowlanej, województwo śląskie. Możliwość zakwaterowania na miejscu, umowa o pracę. Wiecej informacji pod numerem telefonu 607069781

Szukam pracy (07.01.2020): Szukam pracy jako luzak na terenie Wrocławia. Mam 20 lat, studiuję zaocznie. Jeżdżę konno 7 lat, startowałam w konkursach 110/120cm. telefon kontaktowy: 511579110; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2020): Poszukuję dorywczej pracy jako instruktor, posiadam uprawnienia ISP PZJ i doświadczenie w pracy. Jestem studentką, posiadam prawo jazdy i posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Woj. Pomorskie, trójmiasto i okolice. Telefon kontaktowy: 660948569; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2020): Szukam pracy w stajni najlepiej w Warszawie lub w okolicach. Telefon kontaktowy: 730880335; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (17.12.2019): Szukam pomocnika od zaraz do objeżdżania koni oraz prowadzenia jazd oraz półkolonii. Mile widziane osoby z uprawnieniami ale nie jest to warunek konieczny. Woj. Śląskie powiat Bielski gm. Jasienica. Telefon kontaktowy: 510313539; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dam pracę (12.12.2019): INSTRUKTOR POSZUKIWANY! Ośrodek Jeździecki Stajnia Gajewniki (Województwo ŁÓDZKIE, gm. Zduńska Wola) w związku z dużym zainteresowaniem klientów nauką i doskonaleniem jazdy konnej poszukuje instruktora/jeźdźca z doświadczeniem oraz uprawnieniami instruktora sportu, rekreacji. Oferujemy: • umowę o pracę; Miejsce Pracy:Gajewniki k. Zduńskiej Woli, woj. łódzkie. Telefon kontaktowy: 799-291-788; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (12.12.2019): Poszukiwana praca dla jeźdźców: •2 klasa sportowa;• doświadczenie w pracy z młodymi końmi, wprowadzanie w sport;• udział w konkursach ogólnopolskich , CSN do 135cm; •do każdego konia podchodzimy indywidualnie. Praca dla dwóch osób, najchętniej jako jeźdźcy z możliwością startów lub beraiter, luzak domowy. Możliwość przyjęcia koni w trening , wszystko do dogadania. Wielkopolska. Lokalizacja pracy dowolna. Telefon kontaktowy: 793738806; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (05.12.2019): Poszukuję pracy jako instruktor jazdy konnej w Poznaniu, posiadam uprawnienia IRR itp lub jako luzak, rozwaze każda ofertę pracy. tel kontaktowy: 697 282001; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (05.12.2019): Pilnie poszukuję pracy. Mam 19 lat . Szukam pracy na stale jako berejter. Jeżdżę konno od 11 lat, startuję w zawodach skokowych do 140 cm, w domu do 150. Mam duże doświadczenie w pracy z młodymi końmi oraz w przygotowaniu koni do pierwszych zawodów . Zajeżdżam młode konie . Mogę pracować z końmi , które sprawiają trudności , zatrzymują się itp. Potrafię również nauczyć konia podstawowych elementów ujeżdżenia . Interesuje mnie rozwój sportowy. tel kontaktowy: +375257758627; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (26.11.2019): Poszukuję pracy na wakacje 2020 w formie luzaka, jeźdźca , pomocnika . Jestem młodą ,ambitną oraz pracowitą dziewczyną. Posiadam prawo jazdy. Mam duże doświadczenie z końmi, startowałam w wielu zawodach skokowych. Zajeździłam kilka koni. Prowadzę jazdy konne. Dla chętnych mogę wysłać filmy z jazdy lub zawodów. Zapraszam !!! Rozważę każda propozycję. Telefon kontaktowy: 606432897; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (26.11.2019): Dyplomowany Technik Weterynarii szuka pracy jako bereiter w okolicy Leszczyn, Gliwic, Rybnika, Zabrza. Posiadam prawo jazdy kat. B (chciałabym zrobić w najbliższym czasie B+E) Praktyki weterynaryjne odbywałam w Equivet szpital dla koni dr. Pawła Golonki przez około 2 lata. Posiadam Srebrną Odznakę Jeździecką i duże doświadczenie, nawet w prowadzeniu stajni - od 2002 prowadzę własną prywatną stajnię. Pracowałam w stajniach sportowych w Niemczech: - Luzaczka w Holger Hetzel Stables w Goch; - Staż w Julibellenhof w Prierzen; - Bereiter w Reitenhof Tannleite w Küps. W stajniach tych nabyłam bardzo duże doświadczenie z końmi skokowymi (Goch i Küps) jeżdżąc na młodych jak i doświadczonych w parkurach koniach, jak i ujeżdżeniowe (Julibellenhof) również jeżdżąc na świeżakach jak i doświadczonych koniach na czworobokach (klacze, wałach oraz ogiery), również opiekowałam się klaczami źrebnymi oraz potem klaczami ze źrebakami. Jestem w stałym treningu sportowym, w domu skoki do 130/135 cm włącznie. Telefon kontaktowy: 502485619; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (26.11.2019): Witam, poszukuję stałej pracy jako luzak. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie na tym stanowisku, prawo jazdy kat. B oraz zapał do pracy. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Wszelkich szczegółów udzielę drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczną: +48 668 67 66 77 Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Dam pracę (26.11.2019): Do stajni wyścigowej w Monachium szukamy jeźdźców i/lub stajennego.Wczesniejsze doświadczenie z końmi wyścigowymi nie jest konieczne.Dobre warunki finansowe, umowa o pracę, mieszkanie. Tel:886280843

Szukam pracy (19.11.2019): Szukam pracy jako luzak/beriter na terenie województwa Mazowieckiego. Jeżdżę konno od dziecka, startuję w zawodach ujeżdżeniowych, jestem sędzią w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Wykształcenie wyższe, ukończony Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie na kierunku Hipologia i Jeździectwo. Mam doświadczenie w pracy z końmi jako luzak i instruktor. Posiadam wszystkie wymagane dokumenty oraz prawo jazdy kategorii B. Proszę o kontakt osoby zainteresowane, dojazd nie jest dla mnie problemem. Telefon kontatowy: 535961024; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (19.11.2019): Jeździec- szukam pracy w stadninie sportowo-chodowlianej.wencej informacji tel. +4915783320026

Szukam pracy (19.11.2019):  Szukam, pracy dorywczej lub stałej przy koniach małopolska lub Śląsk. Jeżdżę 15 lat, pracuję z końmi już 10 lat. Mam prawo jazdy B i jestem w trakcie kursu prawa jazdy b+e. telefon kontaktowy: 503323834; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szukam pracy (04.11.2019): Chętnie podejmę się dorywczej pracy przy koniach jako luzak, bereiter, opiekun koni.Mam 19 lat i kończę szkołę w kierunku technik weterynarii, od 11 lat nazywam doświadczenia z końmi. Posiadam prawo jazdy kat. B. Szukam pracy wyłącznie w okolicach Oświęcimia, Małopolskie. tel. kontaktowy: 730001376; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l 

Szukam pracy (04.11.2019): Szukam pracy jako jeźdźec, posiadam dużą doświadczenia w pracy z końmi skokówymi, Mam prawo jazdy kategorii BE, CE. Więcej informacji po telefonie +48511838978.

Szukam pracy (04.11.2019):  Podejmę się pracy jako luzak na zawody weekendowe. Posiadam doświadczenie w pracy z końmi. Pracowałam na zawodach przy 7 koniach, potrafię sprawnie zaplatać koreczki. Jestem w stajnie dojechać w każde miejsce w Polsce. Mogę zaoferować pomoc w stajni (prowadzenie jazd dla najmłodszych jak i dla bardziej zaawansowanych nie jest mi obce). Mogę również wziąć konie w trening, trochę koni już ,,przejeździłam „ wiec mogę podjąć się korekty trudnych koni, zajeżdżania lub po prostu opieki nad koniem pod nieobecność właścicieli
A teraz coś o mnie: Jestem zawodniczką startującą w skokach do klasy N1 , niedawno pracowałam przy paru koniach jako ,,flat rider’’ dlatego również mogę się sprawdzić jako jeździec w stajni sportowej. Mam już doświadczenie w pracy z młodymi, surowymi końmi (nauka czyszczenia , pracy na lonży czy zajeżdżanie) Aktualnie sama mam 3 letnie ogierka. Jestem w stanie podjąć się każdej pracy. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 517941580

Szukam pracy (04.11.2019): Szukam pracy w charakterze jeźdźca, bereitra,pomocy przy koniach. Posiadam I klasę sportowa, startowałam w konkurencjach WKKW, skoki, ujeżdżenie na poziomie międzynarodowym. Chętnie zagranica choć rozwiąże każda propozycje. Język angielski w stopniu komunikatywnym.Tel. +48 667485381 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (04.11.2019): Stadnina Koni ISKRA zatrudni instruktorów jazdy konnej na okres ferii zimowych 2020
Możliwość podjęcia pracy na okres całych ferii (6 tygodni) lub w wybranym terminie:
12.01 - 18.01 / 19.01 - 25.01 / 26.01 - 01.02 / 02.02 - 08.02 / 09.02 - 15.02 / 16.02 - 22.02
Zakres obowiązków:
prowadzenie jazd konnych, zabiegi pielęgnacyjne przy koniach wierzchowych.
Oferujemy:
zakwaterowanie, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wyżywienie, dogodne warunki pracy, przyjazną atmosferę, możliwość wystawienia referencji po zakończeniu współpracy. Certyfikowany ośrodek PZJ. Możliwość współpracy z ekipą profesjonalistów, trenerów oraz instruktorów PZJ.
Stajnia ISKRA - Sztumskie Pole (woj. pomorskie)
tel. 504 311 006 / 504 025 326
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.stajniaiskra.pl

Dam pracę (04.11.2019): Stajnia skokowa w Niemczech (Werl/Wickere (Ruhr)/ poszukuje osoby na stanowisko BERAITER - LUZAK. Do obowiązków należy:
- jazda konna (4-5 koni dziennie, od 4 letnich do poziomu GP). Młode konie zajeżdżone, w stałym treningu.
- pomoc w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych (golenie, przerywanie, zaplatanie przed zawodami etc.)
- pomoc przy wyprowadzaniu koni na padoki i karuzelę.
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, ale z językiem angielskim też damy sobie radę!
- bez wyrzucania obornika.
Praca w bardzo miłym zespole z wieloletnim stażem.
Mieszkanie na miejscu. Obiady 5 dni w tygodniu. Śniadania i kolacje we własnym zakresie.
Dokumenty i wynagrodzenie zawsze na czas i zgodnie z niemieckim prawem.
Wysokość wynagrodzenia w zależności od umiejętności.
Super ludzie, bardzo mili właściciele - Polecam. Pracuję na miejscu na stanowisku luzaka.
Osoby zainetersowane proszę o wysłanie filmików z jazdy oraz o kontakt na następujący adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (04.11.2019): SZCZECIN szukam pracy jako bereiter, luzak. Doświadczenie - zajeżdżanie i objeżdżanie koni od zera, objeżdżanie koni do CC (ujeżdżenie), luzakowanie na zawodach ogólnopolskich. tel. kontaktowy: 507939751; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dam pracę (04.11.2019): Zatrudnię stajennego w stajni sportowo-hodowlanej z zamieszkaniem w okolicach Pucka. tel kontaktowy: 502306003; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (15.10.2019): Szukam pracy jako luzak/bereiter w Polsce i za granicą. Posiadam SOJ oraz zdałam Instuktora Szkolenia Podstawowego. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia, nie boję się ciężkiej pracy. telefon kontaktowy: 731236490; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dam pracę (11.10.2019): Praca w stajni w Szwecji, Malmö. Szukam osoby do wyprowadzania sprowadzania koni, sprzątania stajni i otoczenia. Do pilnowania i karmienia koni, jazdy konnej, do lonżowania. Potrzebujemy także pomocy w przygotowaniu koni na zawody i pomocy na zawodach. Zatrudniamy od połowy stycznia 2020 r. Praca z zamieszkaniem. Język angielski i polski. Telefon kontaktowy: +46707881244; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Dam pracę (11.10.2019): Hodowla Koni Fryzyjskich pilnie poszukuje samodzielnego stajennego (jest możliwość przyjazdu we dwoje). Oferujemy nocleg wraz z mediami. Do obowiązków należą: karmienie koni; sprzątanie boksów; wypuszczanie na padoki i inne drobne prace związane z końmi.
Do oporządzenia jest 18 boksów. Stawka to 2000zł plus ewentualne dodatki, później do uzgodnienia. Praca od zaraz. Najlepiej na dłuższy okres czasu lub na stałe. Obsługa ciągnika mile widziane, ale nie obowiązkowe. Jesteśmy hodowlą - nie pensjonatem czy szkółką. tel: 503543199

Szukam pracy (11.10.2019): Szukam pracy jako jeździec/bereiter. Posiadam soj, doświadczenie w skokach, ujeżdżeniu oraz wkkw. Telefon kontaktowy: 537873382; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l  


W tym tygodniu

Ranking PZJ (29.02.2020)

1. Wojciech Wojcianiec 3423
2. Andrzej Opłatek  2893
3. Krzysztof Ludwiczak 2780
4. Jarosław Skrzyczyński 2573
5. Maksymilian Wechta 2011
6. Jan Bobik 1868
7. Kamil Grzelczyk 1502
8. Grzegorz Kubiak 1406
9. Michał Kaźmierczak 1207
10. Adam Grzegorzewski 836
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (29.02.2020)

124 Wojciech Wojcianiec 1250
154 Andrzej Opłatek 1140
194 Krzysztof Ludwiczak 965