Logo tylkoskoki

Sezon 2020

DataRangaMiejscePropozycjePula nagródWynikiZwycięzca Konkursu Głównego
24.01.20
26.01.20

HZO1*

Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
30.01.20
02.02.20
CSI2* - Cavaliada Lublin 311 000 PLN wyniki ikona  
07.02.20
09.02.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
14.02.20
16.02.20
HZO1*  Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
14.02.20
16.02.20
 HZO2* Michałowice      wyniki ikona  
20.02.20
23.02.20
CSI2*-W - Cavaliada Kraków 311 000 PLN wyniki ikona  
21.02.20
23.02.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
28.02.20
01.03.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
06.03.20
08.03.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
12.03.20
15.03.20
CSI3*-W - Cavaliada - Finał LCE Warszawa      wyniki ikona  
13.03.20
15.03.20
HZO1* Leszno   wyniki ikona  
26.03.20
29.03.20
HMP S/MJ/J/Dz Leszno   wyniki ikona  
27.03.20
29.03.20
HZO1* Besiekierz Rudny   wyniki ikona  
17.04.20
19.04.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona  
17.04.20
19.04.20
CSI2*/CSIYH1* Zielona Góra   wyniki ikona  
24.04.20
26.04.20
ZO1*  Głogłow Młp.    wyniki ikona  
24.04.20
26.04.20
ZO1* Wierzbna   wyniki ikona  
30.04.20
03.05.20
ZO2* Jakubowice   wyniki ikona  
01.05.20
03.05.20
ZO/CSN2* Bogusławice   wyniki ikona  
01.05.20
03.05.20
ZO1* Kwieki   wyniki ikona  
08.05.20
10.05.20
ZO1* i ZODiM Ciekocinko   wyniki ikona  
08.05.20
10.05.20
ZO1* Warnik   wyniki ikona  
15.05.20
17.05.20
ZO1* Michałowice   wyniki ikona  
16.05.20
17.05.20
ZO1* Barłomino      wyniki ikona  
19.05.20
24.05.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko     wyniki ikona   
22.05.20
24.05.20
ZO1* Głogów Młp.      wyniki ikona  
22.05.20
24.05.20
ZO1* Warka      wyniki ikona  
23.05.20
24.05.20
ZO2* Olsza      wyniki ikona  
26.05.20
31.05.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko      wyniki ikona  
02.06.20
07.06.20
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko      wyniki ikona  
04.06.20
07.06.20
CSI4*/CSI1*/CSIU25/CSIYH1* Poznań    wyniki ikona  
11.06.20
14.06.20
CSIO5* Sopot      wyniki ikona  
12.06.20
14.06.20
ZO2* Besiekierz Rudny      wyniki ikona  
18.06.20
21.06.20
ZO1* Michałowice    wyniki ikona  
20.06.20
21.06.20
ZO2* Olsza      wyniki ikona  
03.07.20
05.07.20
ZO1* Głogów Młp.      wyniki ikona  
09.07.20
12.07.20
ZO2* Jakubowice      wyniki ikona  
10.07.20
12.07.20
ZO2* Besiekierz Rudny      wyniki ikona  
17.07.20
19.07.20
ZO1* Wierzbna      wyniki ikona  
24.07.20
26.07.20
ZO2* Warka      wyniki ikona  
31.07.20
02.08.20
ZO1* Głogów Młp.      wyniki ikona  
01.08.20
02.08.20
ZO2* Olsza      wyniki ikona  
07.08.20
09.08.20
ZO2* Biskupiec      wyniki ikona  
14.08.20
16.08.20
CSN2* Drzonków      wyniki ikona  
18.08.20
23.08.20

CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIOP/

CSIOCh/CSIOJ/CSIOY

Ciekocinko      wyniki ikona  
21.08.20
23.08.20
ZO/CSN2* Bogusławice      wyniki ikona  
25.08.20
30.08.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko      wyniki ikona  
27.08.20
30.08.20
MPK, MPM, PP K, PP Dz II Jakubowice      wyniki ikona  
28.08.20
30.08.20
ZO1* Głogów Młp.      wyniki ikona  
03.09.20
06.09.20
CSIO4*/CSI1*/CSIYH1* Warszawa      wyniki ikona  
04.09.20
06.09.20
ZO2* Olsza      wyniki ikona  
10.09.20
13.09.20
MP S, MJ, J, Dz I Jakubowice      wyniki ikona  
17.09.20
20.09.20
MPMK Strzegom     wyniki ikona   
25.09.20
27.09.20
ZO2* Finał PLJ Warnik      wyniki ikona  
09.10.20
11.10.20
HZO1* Leszno      wyniki ikona  
15.10.20
18.10.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice      wyniki ikona  
16.10.20
18.10.20
HZO1* Leszno      wyniki ikona  
22.10.20
25.10.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice      wyniki ikona  
23.10.20
25.10.20
HZO1* Leszno      wyniki ikona  
06.11.20
08.11.20
CSI2*/CSIYH1* Wrocław      wyniki ikona  
13.11.20
15.11.20
HZO1* Leszno      wyniki ikona  
13.11.20
15.11.20
HZO1* Besiekierz Rudny      wyniki ikona  
20.11.20
22.11.20
HZO2*  Leszno      wyniki ikona  
27.11.20
29.11.20
HZO2* Leszno   wyniki ikona  
03.12.20
06.12.20
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* - Cavaliada Poznań   wyniki ikona  
11.12.20
13.12.20
HZO1* Leszno   wyniki ikona  
18.12.20
20.12.20
HZO1*  Leszno   wyniki ikona  

 

 


W tym tygodniu

  • CSI2* Kronenberg NED
    16-19.01.2020
           
  • CSI2* Oliva ESP
    14-19.01.2020
           
  • CSIAm Abu Dhabi UAE
    16-19.01.2020
           
  • CSI5*-W Lipsk GER
    16-19.01.2020
           

Ranking PZJ (31.12.2019)

1. Wojciech Wojcianiec 3505
2. Andrzej Opłatek  2952
3. Krzysztof Ludwiczak 2866
4. Jarosław Skrzyczyński 2844
5. Jan Bobik 2032
6. Maksymilian Wechta 1829
7. Grzegorz Kubiak 1599
8. Kamil Grzelczyk 1284
9. Michał Kaźmierczak 1220
10. Adam Grzegorzewski 1180
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.12.2019)

123 Wojciech Wojcianiec 1285
147 Andrzej Opłatek 1180
182 Krzysztof Ludwiczak 1020