Logo tylkoskoki

zon 2020

DataRangaMiejscePropozycjePula nagródWynikiZwycięzca Konkursu Głównego
24.01.20
26.01.20

HZO1*

Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Dawid Kubiak, Flash Blue B
30.01.20
02.02.20
CSI2* - Cavaliada Lublin 311 000 PLN wyniki ikona Aleksandra Kierznowska, Badorette
07.02.20
09.02.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Łukasz Piksa, Lucky Horse
14.02.20
16.02.20
HZO1*  Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Krzysztof Retka, Ninto Chico
14.02.20
16.02.20
 HZO2* Michałowice   40 000 PLN  wyniki ikona Natalia Koziarowska, Antina
20.02.20
23.02.20
CSI2*-W - Cavaliada Kraków 311 000 PLN wyniki ikona Krzysztof Ludwiczak, Cros Blue
21.02.20
23.02.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Arkadiusz Fimmel, Benefis
28.02.20
01.03.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Krzysztof Ludwiczak, Costacalvo
06.03.20
08.03.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN wyniki ikona Mściwoj Kiecoń, Digisport Codeina
12.03.20
15.03.20
CSI3*-W - Cavaliada - Finał LCE Warszawa   530 300 PLN ODWOŁANE
13.03.20
15.03.20
HZO1* Leszno  40 000 PLM wyniki ikona Krzysztof Ludwiczak, Sandra Blue
26.03.20
29.03.20
HMP S/MJ/J/Dz Leszno  100 000 PLN   ODWOŁANE
27.03.20
29.03.20
HZO1* Besiekierz Rudny  25 000 PLN    ODWOŁANE
02.04.20
05.04.20
HZO2* Dąbrówka Mała 162 000 PLN   ODWOŁANE
17.04.20
19.04.20
HZO1* Leszno 25 000 PLN   ODWOŁANE
17.04.20
19.04.20
CSI2*/CSIYH1* Zielona Góra 235 000 PLN    ODWOŁANE
24.04.20
26.04.20
ZO1*  Głogłow Młp.  26 200 PLN  wyniki ikona  ODWOŁANE
24.04.20
26.04.20
ZO1* Wierzbna  ODWOŁANE
30.04.20
03.05.20
ZO2* Jakubowice  40 000 PLN  ODWOŁANE
01.05.20
03.05.20
ZO/CSN2* PLJ Bogusławice  47 000 PLN wyniki ikona  PRZENIESIONE NA 12-14.06.2020
01.05.20
03.05.20
ZO1* Kwieki  ODWOŁANE
08.05.20
10.05.20
ZO1* i ZODiM Ciekocinko      ODWOŁANE
08.05.20
10.05.20
ZO1* PLJ Warnik  54 000 PLN wyniki ikona  ODWOŁANE
15.05.20
17.05.20
ZO1* Michałowice  ODWOŁANE
16.05.20
17.05.20
ZO1* Barłomino        ODWOŁANE
19.05.20
24.05.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko  PRZENIESIONE NA 23-28.06.2020
22.05.20
24.05.20
ZO1* Głogów Młp.  ODWOŁANE
22.05.20
24.05.20
ZO1* Warka  ODWOŁANE
23.05.20
24.05.20
ZO2* Olsza  ODWOŁANE
26.05.20
31.05.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko  PRZENIESIONE NA 30.06-05.07.2020
02.06.20
07.06.20
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko  PRZENIESIONE NA 01-06.09.2020
04.06.20
07.06.20
CSI4*/CSI1*/CSIU25/CSIYH1* Poznań  ODWOŁANE
11.06.20
14.06.20
CSIO5* Sopot ODWOŁANE
12.06.20
14.06.20
ZO2* Besiekierz Rudny        
12.06.20
14.06.20
ZO/CSN2* PLJ (przeniesione z1-3.05.20) Bogusławice  47 000 PLN wyniki ikona  
19.06.20
21.06.20
ZO2* Gałkowo  20 500 PLN wyniki ikona  
18.06.20
21.06.20
ZO1* Michałowice        
20.06.20
21.06.20
ZO2* Olsza        
23.06.20
28.06.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* (przeniesione z 19-24.05.20) Ciekocinko    223 800 PLN    
30.06.20
05.07.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* (przeniesione z 26-31.05.20) Ciekocinko    313 800 PLN    
03.07.20
05.07.20
ZO1* Głogów Młp.        
09.07.20
12.07.20
ZO2* Jakubowice        
10.07.20
12.07.20
ZO2* Besiekierz Rudny        
17.07.20
19.07.20
ZO1* Wierzbna  ODWOŁANE
24.07.20
26.07.20
ZO2* Warka        
31.07.20
02.08.20
ZO1* Głogów Młp.        
01.08.20
02.08.20
ZO2* Olsza  ODWOŁANE
07.08.20
09.08.20
ZO2* Biskupiec        
14.08.20
16.08.20
CSN2* Drzonków        
18.08.20
23.08.20

CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIOP/

CSIOCh/CSIOJ/CSIOY

Ciekocinko        
21.08.20
23.08.20
ZO/CSN2* Bogusławice        
25.08.20
30.08.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko        
27.08.20
30.08.20
MPK, MPM, PP K, PP Dz II Jakubowice        
28.08.20
30.08.20
ZO1* Głogów Młp.        
01.09.20
06.09.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH1* (przeniesione z 2-7.06.20) Ciekocinko        
03.09.20
06.09.20
CSIO4*/CSI1*/CSIYH1* Warszawa  ODWOŁANE
04.09.20
06.09.20
ZO2* Olsza        
10.09.20
13.09.20
MP S, MJ, J, Dz I Jakubowice        
17.09.20
20.09.20
MPMK Strzegom        
25.09.20
27.09.20
ZO2* Finał PLJ Warnik        
09.10.20
11.10.20
HZO1* Leszno        
15.10.20
18.10.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice        
16.10.20
18.10.20
HZO1* Leszno        
22.10.20
25.10.20
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice        
23.10.20
25.10.20
HZO1* Leszno        
06.11.20
08.11.20
CSI2*/CSIYH1* Wrocław        
13.11.20
15.11.20
HZO1* Leszno        
13.11.20
15.11.20
HZO1* Besiekierz Rudny        
20.11.20
22.11.20
HZO2*  Leszno        
27.11.20
29.11.20
HZO2* Leszno        
03.12.20
06.12.20
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* - Cavaliada Poznań        
11.12.20
13.12.20
HZO1* Leszno        
18.12.20
20.12.20
HZO1*  Leszno        

 

 

 


W tym tygodniu

  • TSTV - Adam Zawodowiec POL
    01.06.2020
           

Ranking PZJ (29.02.2020)

1. Wojciech Wojcianiec 3423
2. Andrzej Opłatek  2893
3. Krzysztof Ludwiczak 2780
4. Jarosław Skrzyczyński 2573
5. Maksymilian Wechta 2011
6. Jan Bobik 1868
7. Kamil Grzelczyk 1502
8. Grzegorz Kubiak 1406
9. Michał Kaźmierczak 1207
10. Adam Grzegorzewski 836
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (29.02.2020)

124 Wojciech Wojcianiec 1250
154 Andrzej Opłatek 1140
194 Krzysztof Ludwiczak 965