Morsztyn Juranda

W piątek w Polsce konkursy dużej rundy wygrali: Piotr Morsztyn, Krzysztof Retka i Michał Kaźmierczak.

ZO2* Machnice

Osiem par przystąpiło do konkursu 140 cm. Jako pierwszy wystartował Mściwoj Kiecoń na wałachu Jouan HB. Jego czysty przejazd i czas 69.21 sekundy dał zawodnikowi Agro-Handel Śrem trzecią pozycję. Konkurs wygrał Piotr Morsztyn na klaczy Juranda (na zdjęciu). Drugie miejsce zajął Jakub Krzyżosiak z KS Small Cherry Trzebnica na klaczy Atiqua.

Wyniki TUTAJ

ZO2* Besiekierz Rudny

W konkursie dużej rundy zwyciężył Krzysztof Retka z St. Warszawski KJ na wałachu Ninto Chico. Z pośród 18 zawodników drugą fazę bezbłędnie pokonały cztery pary. Druga była Monika Pasik z LKJ Gałkowo na Dollar de Nuevo, a na trzecim miejscu uplasował się Michał Tyszko z Tuszyński KJ Garbówek na Hippica Bergamo.

ZO2* PLJ Michałowice

Dwa pierwsze miejsca zajął w konkursie dużej rundy Michał Kaźmierczak z KJ Leśna Wola. Na klaczy Chica zawodnik zdobył pierwszą pozycję, a na wałachu Gerd KG drugie. Na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Koziarowska z WLKS Krakus na klaczy Antna.

Przypomnijmy, że w sobotę w Michałowicach odbędzie się Drużynowy Puchar Polski. Będzie go można oglądać a stronie www.plj.pzj.pl w zakładce PLJ TV.