wechta

Maksymilian Wechta bezbłędny w konkursie 150 cm w Redefin. Podsumowanie sobotnich wydarzeń za granicą.

CSI3* Redefin

W dużej rundzie 150 cm najlepszy okazał się Heiko Schmidt (GER) na Chap 47. W tym licznie obsadzonym konkursie do drugiego nawrotu dostało się 12 par, w tym dwóch Polaków. Świetny powrót do wysokiej formy zaliczył Maksymilian Wechta, który na Quinchelli dwa razy pokonał bezbłędnie ten wymagający parkur i zajął 10 miejsce. Andrzej Opłatek na Copperfield 40 z jedną zrzutką zajął 11 miejsce.

CSIO3* Drammen

Konkurs 145 cm wygrał reprezentant gospodarzy, Johan-Sebastian Gulliksen na Quiet Easy 4. Do rozgrywki dostało się aż 23 zawodników, a 12 z nich pokonało ją bezbłędnie. Wśród nich był Dawid Kubiak, który na Bagazza M zajął 12 miejsce. Jarosław Skrzyczyński na Quintelli z jedną zrzutką zajął 13 miejsce.

CSI2* Ebreichsdorf

Nasza reprezentantka, Natalia Czernik na klaczy Fenna zajęła trzecie miejsce w finałowym konkursie dla 7-latków. Wygrał Markus Saurugg (AUT) na koniu Cantoro.

W najtrudniejszym konkursie 145 cm Łukasz Wasilewski na Wavantos VD Renvillehoeve miał dwie zrzutki co dało mu 37 pozycję. Najlepszy okazał się Mohammed Ghanem Al Hajri (UAE) na Pour Le Poussage. Bardzo dobrze w Austrii radzi sobie Adrianna Ostrowska, która w konkursie 140 cm EY Cup na Elbero H zajęła 8 miejsce z czystym kontem.

Wyniki TUTAJ

18403594 1571483426259036 2953947135295282999 n

CSIO5* La Baule

Widowiskowy konkurs Derby wygrał Maikel van der Vleuten na VDL Groep Quatro. Na listach startowych można było zobaczyć 25 par. Dwie wyeliminowano, trzy zrezygnowayły i ostatecznie bezbłędne pozostały tylko trzy z nich. Drugie miejsce zajął Constant Van Paesschen (BEL) na Hamlet VD Donkhoeve, a trzecie Janne Freiderike Meyer-Zimmermann (GER) na Chloe.

CSI5* Windsor

Najważniejszy, sobotni konkurs 155 cm wygrał Abdel Said (EGY) na koniu Hope van Scherpen Donder. Drugie miejsce zajął dobrze radzący sobie na tych zawodach Ben Maher (GBR) na Don Vito, a trzecie Kent Farrington, lider rankingu Longines na wałachu Dublin.