060

Tym razem w dużej rundzie CSI2*-W najlepszy był Andrzej Opłatek. W Olszy zakończyły się przedfinałowe zmagania młodych koni.

CSI2*-W Pezinok

Konkurs dużej rundy wygrał Andrzej Opłatek na Light My Fire. Tym razem wczorajszy zwycięzca, Krzysztof Ludwiczak na Stakkatanie, zajął miejsce drugie. Jiri Papousek (CZE) na Dukato VTH uplasował się na trzeciej pozycji.

Andrzej Opłatek na klaczy Conthacca był bezbłędny w średniej rundzie i zajął czwartą lokatę. Krzysztof Ludwiczak ponownie na Sandra Blue był najlepszy w konkursie dla młodych koni.

SCPMK Olsza

W drugim półfinale Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego najlepszy okazał się Seweryn Murdzia na Ula Bajou-K. Drugie miejsce zajął Dawid Rakoczy na Sanczo, a trzecie Oskar Murawski na Libelius. To w klasyfikacji generalnej umocniło prowadzenie Dawida Rakoczego (32 punkty).

SCPMK

Klasyfikacja po II dniu TUTAJ

Po dwóch dniach w klasyfikacji kategorii 7-latków bezbłędne konto zachowało pięć par. Wśród koni 6-letnich „na zero” pozostało 12 par, tyle samo w grupie koni 5-letnich. Najlepszą notę w kategorii 4-latków ma obecnie Comtess pod Vitalii Charadnikiem. Wśród nich można upatrywać konie, które jutro będą walczyć o tytuł czempiona.