GrzegorzewskiZazou

Adam Grzegorzewski na Zazou Szumawa i Cassandra Orschel na Acanthya zajęli siódme miejsca w konkursach Grand Prix (LR) na trzygwiazdkowych zawodach.

CSIO3* Linz

Adam Grzegorzewski startujący w Grand Prix na Zazou Szumawa wywalczył siódme miejsce. Parkur ustawiony na wysokości 160 cm był bardzo wymagający. Wzięło w nim udział 50 par, a tylko pięć pokonało go bezbłędnie. Wygrał Sen Fehnl (GER) na Deep Blue Bridge S.

Ostatni konkurs w ramach U25 na poziomie 140 cm wygrał reprezentant Wielkiej Brytanii Roe Spencer. Adam Grzegorzewski na Okarino tym razem z jedną zrzutką zajął czwarte miejsce.

CSI3* Redefin

Na zakończenie bardzo udanych zawodów dla reprezentantki Polski Cassandry Orschel, wisienką na torcie był bezbłędny przejazd podstawowy na klaczy Acanthya w Grand Prix 155 cm i udział w 10-konnej rozgrywce. W tej niestety przydarzyła się jedna zrzutka, jednak pozwoliło to nadal na zajęcie punktowanego, siódmego miejsca. Najlepszy był Markus Beerbaum (GER), który startował na koniu Charmed 2. Maksymilian Wechta na Celtii miał dwie zrzutki.

Finał rundy młodych koni 140 cm klacz Dacara E pod Cassandrą Orschel ponownie pokonała bezbłędnie i po wczorajszej wygranej, tym razem zajęła dziewiąte miejsce. W finale małej rundy 140 cm Maksymilian Wechta na Quintusie zajął trzynaste miejsce.

CSIOY/J/Ch Fontainebleau

Najlepszy wynik z polskich zawodników w Grand Prix juniorów uzyskała Juliana Suska, ktora na klaczy Tokajer miała jedną zrzutkę, co dało jej 38 miejsce. Wygrał Max Haunhorst z Niemiec na koniu Chaccara.

Również w Grand Prix dzieci, nie udało się naszym reprezentantom pokonać parkuru bezbłędnie. Najwyżej w tabeli uplasowała się Natalia Stefańska (miejsce 15), która na Papillon 142 miała 4 pkt. karne. Najlepsza okazała się reprezentantka Niemiec, Chiara Reyer na Cederic 7.

CSI3* Mannheim

Michał Kaźmierczak w konkursie dużej rundy 155 cm na Que Pasie miał jedną zrzutkę. Wygrał Jorg Oppermann (GER) na Che Guevara.