2844 0031

Dzisiaj swoje 40 urodziny obchodzi czterokrotny mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński. Z tej okazji, przypominamy jego najważniejsze osiągnięcia sportowe, a także filmowy portret sportowy naszej produkcji.

Jest on czterokrotnym Mistrzem Polski i czterokrotny zdobywcą Pucharu Polski. Jarosław Skrzyczyński od 2008 roku (od tego czasu dostępne są statystyki FEI) wygrał aż 145 międzynarodowych konkursów, w tym 49 zaliczanych do światowego rankingu.

11986362 509202865903146 8952966097152556245 n

W 2016 roku wraz z polską drużyną triumfował w Pucharze Narodów w Linz, a podczas finału Pucharu Świata w Goteburgu wywalczył na Crazy Quicku 20 miejsce. Również na nim, rok wcześniej zajął 22 miejsce w ścisłym finale mistrzostw Europy w Akwizgranie co jest najlepszym rezultatem w tej imprezie od czasów Jana Kowalczyka.

Z każdym rokiem zadziwia nas perfekcyjnym przygotowaniem swoich kolejnych wierzchowców, które z powodzeniem wprowadza na najwyższy poziom konkursów. W ciągu ostatnich 10 lat, od kiedy prowadzi swoją własną działalność jeździecką, do zwycięstw w klasach zaliczanych do światowego rankingu doprowadził już 9 koni.

podium seniorzy

Z okazji urodzin życzymy Mistrzowi przede wszystkim szerokiej stawki dobrych koni, kolejnych wygranych na arenie krajowej i światowej, a także realizacji celów sportowych i osobistych.